آی تی کلوپ | ITCLOOP

روی نبض فناوری زندگی کنید

تبلیغات

امروزه جهان به سمت فضای اینترنتی و تجارت الکترونیک می‌رود. بسیاری از افراد توانسته‌اند از این فرصت ناب استفاده کرده و کسب‌و‌کار اینترنتی خود را افزایش بدهند. اما آیا راه‌اندازی یک سایت و قراردادن محصول در آن می‌تواند منبع درامد باشد یا بتواند درامدی از آن حاصل کند؟ قطعا جواب خیر است!
هر وبسایتی که خدماتی ارائه می‌کند یا محصولی می‌فروشد؛ قطعا بوسیله تبلیغات در وبسایت‌های دیگر توانسته است افراد زیادی را جذب و فروش محصولات خود را افزایش دهند. حالا سوال مهم‌تر این است که آیا هر وبسایتی برای انجام تبلبغات مناسب است؟
وبسایتی که شما می‌خواهید تبلیغات خود را به آن بسپارید باید:

  • نباید مختص افراد و گروهی خاص باشد تا میزان دیده شدن تبلیغات شما کاهش یابد! زیرا آن افراد خاص به سایت می‌آیند و ممکن است تبلیغات شما برای آنها ضروری نباشد!
  • سایت پذیرنده تبلیغات باید ضروری برای همه اقشار مردم از هر صنف و سنی مناسب باشد! یعنی وبسایتی باشد که تمام مردم را به خود جذب کند. اینطور وبسایت‌ها به علت جذب بسیاری از عموم مردم برای فوش محصولات یا بازدید وبسایت شما بسیار مناسب هستند!

آی‌تی‌کلوپ با اختصاص دادن موضوع بسیار داغ به خود یعنی بحث آموزش و اخبار فناوری و تکنولوژی که بسیاری از موضوعات مختلف را در خود پوشش داده است؛ توانسته است عموم مردم را از هر صنف و سلیقه‌ای به خود جذب کند! پس آی‌تی‌کلوپ می‌تواند مناسب‌ترین گزینه برای انجام تبلیغات شما باشد. در وبسایت آی‌تی‌کلوپ، جایگاه‌های مختلف و متنوعی وجود دارد:

صفحه اصلی سایت:

صفحه اصلی سایت شامل همه موضوعات وبسایت می‌شود که اکثرا بازدید کنندگان زیادی را داراست. در این صفحه فعلا 6 بنر نمایش داده می‌شود. در موارد خاص می‌توانیم این مورد را افزایش دهیم. لیست جایگاه‌ها و دموی انلاین آنها را می‌بینید:

1- صفحه اصلی سایت: 1بنر ویژه بالای اسلایدر صفحه اول(بازدید بالا و ویژه)
3 بنر افقی به ابعاد 970*100 یا به ابعاد دلخواه= 970* ابعاد دلخواه
2 بنر بزرگ به ابعاد 970*250 یا ابعاد دلخواه 970* ابعاد دلخواه

 

منوی کناری:

منوی کناری شامل لیست سمت چپ سایت است که در همه صفحه‌های سایت از قبیل فهرست‌ها، صفحات مطلب و... نمایش داده می‌شود.

بنری:
انواع بنر‌های دلخواه در هر قسمت از منو در ابعاد 468* ابعاد دلخواه
متنی:
بصورت باکس می‌باشد که می‌توانید عناوین جذاب را در آن وارد نمایید تا مخاطب را به سمت موضوع جذب نماید. در این باکس صرفا متن نوشته شده و تصویری نمایش داده نمی‌شود. اما می‌تواند بیش از یک بند مخاطب جذب نماید.

صفحه مطالب:

همانطور که از اسم این جایگاه نیز پیداست، تبلیغات شما داخل متن مطالب وبسایت نمایش داده می‌شود. در نتیجه طبیعتا آمار بازدید در این جایگاه‌ها بسیار بالاست. در این جایگاه دو نوع تبلیغات وجود دارد:

1- بنری:
بنر شما به هر ابعادی در ابتدا، وسط و انتهای مطلب نمایش داده می‌شود. که می‌تواند مخاطب را حین خواندن مطلب جذب نماید.

2- متنی:
در تبلیغات متنی نیز در ابتدا، وسط و انتهای مطالب عنوان متنی شما به عنوان مطالب پیشنهادی در مطلب نمایش داده می‌شود. در اینگونه تبلیغات خواننده فکر می‌کند این عنوان جزیی از مقالات وبسایت می‌باشد. همچنین باید خاطرنشان کرد در این نوع تبلیغات که بازده بسیار بالایی نیز دارد هیچ علائمی از یک عنوان تبلیغاتی نداشته و افراد بسیار زیادی را جذب می‌کند.

خبر نامه:

افرادی که در خبرنامه سایت عضو شده‌اند، ما روزانه مطالب جدید را به ایمیل آنها ارسال می‌کنیم. شما می‌توانید بنر خود را روی این ایمیل‌ها نمایش دهید. ناگفته نماند این جایگاه بسیار ارزان‌تر از سایر جایگاه‌ها می‌باشد.

ریپورتاژ:

ریپورتاژ یعنی اینکه شما متن تبلیغاتی، یا آموزشی، معرفی، بررسی و یا هرچیز دیگری را آماده می‌کنید و در وبسایت‌های دیگر به نمایش می‌گذارید. وبسایت پذیرنده ریپورتاژ نیز آن مقاله را به سایت شما یا صفحه دلخواه شما لینک می‌کند که به بک لینک معروف است. افزایش بک لینک‌های معتبر در رتبه الکسای شما همچنین میزان قابل اطمینان و معتبر بودن وبسایت شما در گوگل و سایر موتورهای جست‌و‌جو رابطه مستقیم دارد. همچنین این امر باعث افزایش دامین آتوریتی،پیج آتوریتی همچنین رتبه Moz شما بسیار تاثیر مثبت دارد!ریپورتاژ شما جزئی از مطالب سایت پذیرنده خواهد شد و هیچگاه حذف نخواهد شد. به همین دلیل قیمت ریپورتاژ طبیعتا مقداری بالاتر از سایر تبلیغات خواهد شد.

 

برای اطلاع از تعرفه‌ها همچنین رزرو جایگاه‌ها، به ایمیل itcloop@gmail.com پیام دهید. یا به شماره 09374475032 در واتس‌اپ پیغام ارسال کنید. در عنوان ایمیل یا پیام کلمه تبلیغات را وارد نمایید.
یا می‌توانید فرم زیر را پر کرده و ارسال نمایید تا کارشناسان ما از طریق ایمیل با شما ارتباط برقرار کنند.

 
 
رتبه الکسای سایت:

هدایت به بالای صفحه