آی تی کلوپ | ITCLOOP

روی نبض فناوری زندگی کنید

پویش روایتگرباش توسط ویرگول راه‌اندازی شد.

  • -
پویش روایتگرباش توسط ویرگول راه‌اندازی شد.

پویش «روایتگر باش» با هدف تعیین جایگاه تلفن‌های همراه هوشمند و گجت‌ها در دوران شیوع کرونا از سوی ویرگول راه‌اندازی شد.

به گفته سردبیر ویرگول این پویش در قالب یک مسابقه وبلاگ‌نویسی با اسپانسری سامسونگ آغاز به کار کرده است.

محبوبه کهن‌زاد در گفتگو با وبنا در رابطه با اهداف این پویش می‌گوید: «در حدود یک سال گذشته که بیماری کرونا در ایران شیوع پیدا کرده است زندگی‌ها متفاوت شده و تجربه‌ای که از زندگی در سال گذشته داشتیم قرین با استفاده از گوشی همراه و گجت‌ها بوده است. در همین راستا می‌خواهیم افراد از تجربه خود در این زمینه در سال گذشته بگویند و پیشنهاد دهند که چگونه می‌توان از گوشی‌های همراه بهتر استفاده کرد. افراد در مطالب خود می‌توانند نظر خود را در رابطه با اینکه گوشی‌های آینده بهتر است چه امکاناتی داشته باشند و یا اینکه در این دوران از چه اپلیکیشن‌هایی بیشتر استفاده کرده‌اند، بنویسند.»

سردبیر ویرگول در رابطه با سازوکار شرکت در این پویش می‌گوید: «افراد تا ۱۱ دی ۹۹ وقت دارند مطالب خود را با هشتگ روایتگر باش در ویرگول منتشر کنند. مطالب باید حداقل حدود ۶۰۰ تا ۸۰۰ کلمه باشند که معادل ۳ دقیق زمان برای مطالعه مطلب است.»

به گزارش وبنا، سامسونگ به نفر اول این مسابقه یک دستگاه گوشی Galaxy note 20 ultra، به نفر دوم یک دستگاه گوشی Galaxy A51، به نفرسوم یک ساعت هوشمند Galaxy watch 3، به نفر چهارم یک ساعت هوشمند Galaxy watch active 2  و به نفر پنجم یک هدفون بی‌سیم Galaxy buds live جایزه می‌دهد.

اشتراک گذاری با دوستان

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

هدایت به بالای صفحه